به گزارش مجله آنلاین حمل و نقل، محمدباقر نوبخت امروز صبح در حاشیه بازدید از ادامه پروژه بزرگراه همت، در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه از دیدگاه مردم زمان زیادی صرف اتمام عملیات ادامه پروژه بزرگراه همت شده است، افزود: براساس گزارش های ارائه شده ازسوی پیمانکار، مانع اصلی در راه ادامه این پروژه مهم با رفع مشکل نقدینگی و حل معضل تملک و معارضین رفع خواهد شد.

وی ادامه داد: استاندار البرز به عنوان نماینده عالی دولت در این استان باید به روند اجرای پروژه ورود کرده و میزان اعتبار لازم برای اتمام پروژه را اعلام کند.

نوبخت گفت: اهتمام ویژه ای در مسئولان استانی و ملی وجود دارد که پروژه شهید همت در اسرع وقت بهره برداری کامل شود، از این رو زمانبندی پایان طرح با برنامه ریزی دقیق به عهده استاندار البرز گذاشته شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: با موضوعاتی در مسیر این پروژه نظیر تملک برخورد کرده ایم، با تمام این مسائل جلسات برگزار خواهد شد تا‌ ادامه بزرگراه شهید همت با کیفیت مطلوب به سرانجام برسد.

نوبخت با تاکید بر اینکه پروژه بزرگراه تهران – شمال در ادامه پروژه همت مورد توجه قرار خواهد گرفت، به خبرگزاری ایرنا گفت: این پروژه ها در بهبود هوا و ترافیک استان تاثیرگذار است.