به گزارش مجله آنلاین حمل‌‌ونقل، روز گذشته از تیگو۵ مدل سال ۱۳۹۷ که تغییراتی را در آپشن ها و کابین خود تجربه کرده است در مراسمی رونمایی شد.

 

مدیران خودرو که شریک تجاری چری در ایران شناخته می شود، از مدل به روز شده تیگو۵ در حالی پرده برداری کرد که یک سال و اندی از رونمایی نسخه فیس لیفت آن در بازار ایران می گذرد و در این مورد می تواند الگوی مناسبی برای خودروسازان داخلی باشد.این نسخه جدید از تیگو۵ با تغییرات کمی برای سال ۹۷ به بازار معرفی شده است که مهمترین تغییر که البته بسیار نیز جذاب است مربوط به مونیتور ۱۰ اینچی خودرو می شود.

 

 

از دیگر آپشن هایی که به مدل ۹۷ تیگو۵ افزوده شده است می توان به GPS، رادار جلو و عقب، چراغ خوش آمدگویی روی درب ها و تنظیم دیجیتالی دریچه های کولر اشاره کرد.

 

 

 

این خودرو از بعد فنی و طراحی ظاهری هیچ تغییری نکرده است.

 

 

 

 

تیگو۵ مدل ۹۷ از صبح امروز در سبد فروش چری قرار می گیرد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز مدیران خودرو یا وبسایت شرکت چری نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.

چری تیگو۵ که از ساعاتی دیگر فروش آن آغاز خواهد شد در دو نسخه اکسلنت و لاکچری عرضه می شود که برای اکسلنت مبلغ ۱۱۵ میلیون تومان و ورژن لاکچری قیمت ۱۰۹ میلیون و ۵۰۰ هزار در نظر گرفته شده است.