به گزارش مجله آنلاین حمل‌ونقل از "موتور اتوریتی"، برخی از ارتقاهای خارجی شامل استایل کربنی برای روکش آینه‌های جانبی روی ستون B، پوشش جانبی و باله‌های سقفی و اسپویلرهای عقبی می‌شوند که در این خودرو برای زیبای بیشتر با رنگ بدنه یکی شده‌اند.
 


از طرفی در مرسدس بنز کلاس A مدل ۲۰۱۹ شاهد گزینه‌های جدیدی در چرخ ها هستیم. رینگ های ۱۶ اینچی آلیاژی با سایه نقره‌ای و گزینه‌های ۱۷ اینچی با همان ته‌رنگ در گزینه‌هایی دیگر این خودرو دیده می‌شود. البته برخی از تریم‌های این خودرو نیز با چرخ‌های ۱۸ یا ۱۹ اینچی و به شکل ستاره دریایی ارائه خواهند شد.
 


مرسدس تاکنون قیمت واقعی را برای این خودروی هیجان‌انگیز با تجهیزات جانبی خود مطرح نکرده است، اما احتمالا قیمت پایه یک نسخه هاچ‌بک این خودرو از ۳۰,۲۳۲ یورو ( ۳۷,۴۱۵ دلار) در آلمان آغاز خواهد شد و در کشور انگلستان ۲۵,۸۰۰ پوند یا ۳۶,۷۴۱ دلار به فروش خواهد رسید.

  

 


این محصول، خصوصا در نسخه‌ی AMG A45 با توانایی‌های فنی جذابی همراه بود و برای مدتی هرچند اندک، به‌عنوان سریع‌ترین هاچبک دنیا شناخته می‌شد.

مدل ۲۰۱۹، دارای ۳۰ میلی‌متر افزایش طول در فاصله بین محوری است که باعث می‌شود کابین جادارتری داشته باشد. عرض خودرو هم ۱۴ میلی‌متر بیشتر شده است. شاید اعداد فوق چندان زیاد به نظر نرسند؛ اما در مجموع، تأثیر زیادی بر راحتی سرنشینان در ناحیه‌ی شانه‌ها و بالای سر، خصوصا در قسمت عقب داشته‌اند.
 


محفظه بار بزرگ‌تری در خودرو تعبیه شده و مرسدس ادعا می‌کند که نسل جدید، تغییرات گسترده‌ای در قسمت سیستم تعلیق و فنربندی داشته است تا آرامش بیشتری برای سرنشینان فراهم کند.

مرسدس بنز این خودرو را با پیشرانه‌های متفاوت در اروپا، آمریکا و کانادا نیز عرضه خواهد کرده و احتمالا ما با یک موتور توربوشارژ ۴ سیلندر ۲ لیتری با قدرت توان ۴۰۰ اسب‌بخار روبه‌رو هستیم.
 


اینک درست در آستانه نمایشگاه خودرویی چین، تصویری از یک سدان کلاس A منتشر شده است. طراحی خارجی این خودرو نیز شبیه مدل‌های هاچ‌بک بوده و می تواند تا حدی یادآور نسل دوم CLA باشد. این خودرو در کنار خودروی فوق لوکسی مانند می‌باخ مرسدس قرار می‌گیرد و قرار است نسخه تولیدی آن در چین از کارخانه‌ها خارج شود.